Kaip būti džiaugsmo pavyzdžiu

Turiu draugą, kuris yra vienas iš tų žmonių, kurių buvimas gali apšviesti kambarį ir suteikti ramybės bei džiaugsmo kiekvienam sutiktam žmogui. Ji yra iš tų žmonių, kurių veide visada šypsosi ir kuri visada žiūri į stiklinę pusiau pilną. Daugelis žmonių man sakytų: „Jos laimė yra tik fasadas. Ji tikriausiai sunkiai viduje ir blogai galvoja apie visus. Arba „niekada nesinervink. Jos džiaugsmas vargina“. Buvo nuostabu, kaip greitai žmonės ją sugriovė dėl vienos didžiausių charakterio privalumų. Kita vertus, aš pastebėjau, kad jos džiaugsmas džiugina, pakelia nuotaiką ir padrąsina. Visada išeidavau, norėdama būti geresniu žmogumi dėl gilios ramybės ir laimės, kurią ji turėjo.
Džiaugsmo radimas chaotiškame pasaulyje

Atostogų sezonui įsibėgėjus, pasaulis ir toliau kovoja su precedento neturinčiais iššūkiais ir akivaizdu, kad šie pasauliniai įvykiai gali turėti didelės įtakos jūsų psichinei sveikatai ir gerovei.
Meilė yra raktas į laimę: kaip rasti džiaugsmą
Iš tiesų, meilė yra raktas į laimę. Jis gali pagerinti mūsų gyvenimą, suteikti mums pasitenkinimo ir atnešti mums ilgalaikę laimę. Mes galime leistis į permainingą kelionę link didesnės laimės, ugdydami ir puoselėdami meilę, nesvarbu, ar tai būtų meilė sau, meilė kitiems, ar meilė pačiam gyvenimui. Kaip rasti laimę meilėje, mes dalinamės su jumis šiuo vadovu:
Kaip rasti džiaugsmo kiekvieną dieną (net ir sunkioje)
„Būti laimingam dar nereiškia, kad viskas tobula. Tai reiškia, kad nusprendėte pažvelgti ne tik į netobulumus. ~Nežinoma
Tai klausimas, į kurį mes visi bandome atsakyti: kas yra laimė ir kaip ją gauti? Mes užpildome savo gyvenimus daugybe dalykų ieškodami laimės, tačiau gali būti, kad pats siekis mus nutolina nuo tikslo.
Daug metų praleidžiame vadovaudamiesi visuomenės laimės receptu.
Būname apsigyvenę su savo partneriais, kopiame karjeros laiptais, vakarieniaujame, pirkame drabužius ir planuojame gražias atostogas, bet buname taip užsiėmęs laimės vaikymu, pasigedame džiaugsmo akimirkų.
Kaip rasti džiaugsmą (ar bent ramybę) sunkiais laikais?
Gyvenimas turi pakilimų ir nuosmukių, bet padeda rasti tikslą ir keisti rutiną.
Kaip mes randame džiaugsmą, kai patiriame sunkumų – ar kaip bent jau padaryti savo kovas pakenčiamas?
Džiaugsmo praradimas gali būti psichinės sveikatos problemos požymis arba tai gali būti įprasta reakcija
Gyvenimas turi pakilimų ir nuosmukių, tačiau kartais sudėtingi įvykiai nutinka visi iš karto. Kai mūsų pasaulis apsiverčia aukštyn kojomis, normalu jausti džiaugsmo trūkumą. Sveikatos problemos, praradimai, išsiskyrimai, būsto problemos, stichinės nelaimės – sunkių stresinių veiksnių ir traumuojančių įvykių sąrašas ilgas. Dauguma mūsų visą gyvenimą patirs daugybę sunkių traumų ir netekčių. Džiaugsmo praradimas tokiuose kontekstuose yra natūrali žmogaus patirties dalis.
11 paprastų būdų, kaip rasti džiaugsmą kasdieniame gyvenime
1. Nustokite laukti, kol būsite laimingi.
Geros naujienos yra tai, kad visada yra naujų galimybių būti laimingam. Įsivaizduokite, kad gyvenimas yra tarsi Didžioji centrinė stotis, kur laimingi laikai ateina visą parą. Tikėtina, kad galimybė būti laimingam jau atėjo. Kartais tai yra tiesiai priešais jus. Dėl kokios nors priežasties jūs negalite sutelkti dėmesio, kad tai pastebėtumėte ir įvertintumėte.
Ar gyvenimas jums teikia džiaugsmo?
Gyvybingi žmonės spinduliuoja energija, jaunyste ir gyvenimo džiaugsmu. Gyvybingi žmonės aplinkinius tarsi pažadina iš snaudulio. Ir mes buriamės aplink juos kaip drugeliai aplink laužą, nes būdami su jais ir patys pasijaučiame laimingesni. Gyvybingiems žmonėms patinka bendrauti, į viską jie sugeba pažvelgti iš gerosios pusės ir dirba įsitikinę, kad viskas bus gerai. Todėl dažniausiai jiems ir pasiseka. O jeigu kas nors blogai, jie nepradeda kaltinti savęs ar ilgai galvoti apie nelaimes, tik pripažįsta, kad taip susiklostė aplinkybės ir reikia toliau siekti savo tikslo.