5 būdai pasakyti, kad tai meilė, o ne tik susižavėjimas

Įsimylėjimas idealizuoja meilę. Meilė priima tai, kas iš
tikrųjų yra.
Daugelis iš mūsų beprotiškai įsimylėjome arba tai, ką manėme, yra meilė. Tikrai taip nutiks bent kartą gyvenime, jei ne daug kartų. Toks jausmas, kaip niekas kitas, nušluotam ant stebuklingo kilimo į saulėlydį su šiuo labai ypatingu žmogumi. Jūsų širdis plaka greičiau, kai esate šalia jų ar net galvojate apie juos. Gyvenimas atrodo toks įdomus, toks kupinas džiaugsmo. Tavo mylimasis yra kaip niekas kitas, o kai esi su jais, esi kaip niekas kitas. Pasaulis yra graži vieta. Jūs žinote, kad šis jausmas tęsis amžinai.
Meilės išreiškimas tos pačios lyties santykiuose
Meilės išreiškimas tos pačios lyties santykiuose yra natūralu ir natūrali buvimo žmogumi dalis. Norėti giliai dalytis meile ir reikštis seksualiai yra natūralus jausmas santykiuose ir neturi keistis ar tapti problema, jei asmenys yra tos pačios lyties.
Jei iš širdies išsirinksite, su kuo reikšite meilę, tai niekada nebus nenatūralu ar prastesnė, tačiau šiame pasaulyje daugelis į tai žiūri labai ilgą laiką; net ir šiandien kai kuriems tai visiškai nepriimtina.
Kuo skiriasi vyro ir moters meilė?
Štai paklauskime vyro, ar jis gyvenime yra ką nors mylėjęs. Taip – užtikrintai atsakys jis. Ir, pridurs, iki šiol myliu tokią vieną moterį. Moterys dėl to labai į tokius vyrų žodžius rimtai reaguoja. Su pagarba. Tonas juk užtikrintas. O moters paklauskime – atsakys atsargiau. Patikslins: turite omenyje vaikiškus įsimylėjimus/ susižavėjimus? Na, atsakys labai tokiu atsargiu tonu, buvo man trečioje klasėje vienas berniukas patikęs. Bet aš nesakyčiau, kad tai buvo meilė.
10 esminių patarimų jūsų santykiams
Kaip paversti
meilės žybsnį viso gyvenimo ilgalaikiu stebuklu?
„Meilę pažinti galite iš jos intensyvumo ir neretai – iš neracionalių ją lydinčių emocijų. Aistra veikia mūsų elgesį, apgauna jį, kuria kryptį arba visiškai sujaukia mūsų mintis bei emocijas, taip neretai pakeisdama ir mūsų gyvenimą.
Didelė meilė ateina po didelės klaidos

„Galbūt mūsų klaidos ir kuria mūsų likimą“, – sakė Carrie Bradshow. Galbūt tam, kad pagaliau taptume sveiki, iš pradžių mums reikia sudužti.
Blogiausias meilės tipas – kai turime didelių vilčių ir įdedame daug energijos vien tam, kad suprastumėme, jog visa tai yra beprasmiška. Širdis dūžta į milijonus gabaliukų ir mes vėl užduodame tą patį klausimą: kodėl nieko neišėjo? Taip, meilėje mes klystame dažnai.
Meilė sargdina ar gydo?

Meilė ne visada džiaugsmas ar teigiamos emocijos. Nesėkmė
asmeniniame gyvenime gali palaužti sveikatą, net pražudyti žmogų...
Ir atvirkščiai - laimingas žmogus iš kitų išsiskiria savo
optimizmu, gera sveikata ir mokėjimu džiaugtis gyvenimu. Kodėl
meilė mus taip veikia?
17 patarimų, kurie padės dar labiau sutvirtinti santykius

Tiems, kurie nesusituokę, bet trokšta turėti šeimą, išdėstysime
keletą naudingų patarimų. Žemiau išvardinti patarimai padės jums
širdies reikaluose iš esmės laikytis meilės tvirtumo
principų.
10 patarimų, kaip išgydyti sužeistą širdį

Bessė Myerson rašė: „įsimylėti yra siaubingai paprasta, bet liautis mylėti yra paprasčiausiai siaubinga“. Ypač jei esate ta pusė, kuri norėjo tęsti santykius.
Išgydyti sužeistą širdį niekada nėra lengva. Nėra būdo greitai nuraminti kraujuojančią širdį.
10 patarimų ieškantiems meilės

Daugiausiai šansų surasti gyvenimo meilę turi tie, kurie geba
pakeisti savo požiūrį į save patį, meilę, pasimatymus ir santykius.
Kiek kartų girdėjote sakant: tik nustojau ieškoti ir atsirado? Šie
žmonės savo gyvenimo draugus sutiko, todėl kad jie patys pasikeitė.
Po tų pokyčių jie tapo patrauklesni, įdomesni ir geresni partneriai
aplinkiniams.
Kas mums meilė ir kas mes be jos?
Romos imperijos ar dar senesnių laikų vasario 14-oji buvo romantikų
šventė. Istorikų nuomone, iš pradžių ją šventė pagonys. Per ją buvo
garbinama vaisingumo dievas Faunas ir jau minėtoji moterų bei
vedybinio gyvenimo globėja Junona.Vasario 14-oji su Valentinu buvo
susieta pirmaisiais mūsų eros amžiais. Nuo tada ir atsirado graži
tradicija išreikšti savo jausmus atviruku su širdelėmis ar amūrais.
Šią dieną žmonės visame pasaulyje savo mylimiesiems siunčia ne tik
romantiškus atvirukus, bet ir dovanėles. Ant atviruko siuntėjo
vardo dažniausiai nebūna, nes jie skirti slaptai meilei.
Meilės spąstuose arba apie „skriaudžiančią meilę“
Žmonės gyvena pakylėta nuotaika. Dažnas susirūpinęs, kaip įtikti mylimajai ar mylimajam ir kaip gražiau pažymėti įsimylėjėlių šventę. Suaktyvėja prekyba, restoranus ir kavines užplūsta daugiau žmonių, vyksta daug renginių renginėlių. Visi raginami džiūgauti ir švęsti. Ir iš tiesų – meilės diena tikrai verta pažymėjimo, jau vien dėl to, kad kiekvienas mūsų trokštame mylėti ir būti mylimi.
Svarbiausia gyvenime – Meilė

Tikriausiai ne kartą girdėjote posakius „Meilė yra svarbiausia“, „Meilė išgelbės pasaulį“, „Meilė yra visko pamatas“. Šie žodžiai skamba labai gražiai, bet ar kada susimąstėte, ką jie iš tikrųjų reiškia, kokia jų gilesnė prasmė? Ką jau kalbėti apie praktinį šių frazių naudojimą.
Nepaverskite kito žmogaus savo gyvenimo prasme!

Žmonės įprato pernelyg romantizuoti meilę. Menas apdainuoja
aukščiausius jausmus ir primygtinai tvirtina, tiesiog kalte kala į
žmonių galvas, kad svarbiausia – paversti mylimą žmogų savo
gyvenimo centru. Bėda ta, kad visi tie menininkai apdainuoja visai
ne meilę, o priklausomybę, kurią mes taip dažnai painiojame su
meile.
Kas yra MEILĖ ir kaip jos išmokti?
Meilė yra pagrindinis raktas nuo laimės vartų. (JAV poetas ir medikas Oliver Wendell Holmes)
Tai vienas iš sudėtinių mūsų gyvenimo komponentų, kurie sudaro mūsų gyvenimo laimę ir prasmę, tai artimi santykiai su kitais žmonėmis.
Meilė mus įkvepia. Meilė suteikia skonio ir prasmės mūsų gyvenimui. Meilė padaro mus laimingesniais. Nesėkmės ir nusivylimai meilėje mus žlugdo.
Ar turi prasmę meilė be atsako?

Prisiminkite tą akimirką, kuomet Jūs mylėjote tą žmogų, kuris
atrodė Jūsų gyvenimas, tačiau ši meilė buvo be
atsako...
Kuomet mes įsimylime, mūsų baltai-juodas gyvenimas nusidažo įvairiausiomis spalvomis. Naujoji meilė keičia mūsų mintis, jausmus, net pradedam kitaip interpretuoti pasaulį. Mūsų mintys pradeda mus gąsdinti, jausmai tampa vis aštresni, išsikreipia pasaulio suvokimas. Tokiu atveju tas, kuris myli, kenčia todėl, nes jaučiasi perpildytas švelniausių jausmų, tačiau išreikšti jų mylimam žmogui nesugeba. Nesugeba, nes jo „mylimoji/asis“ nesugeba priimti šių jausmų. Tuomet kyla nuolatinė vidinė kova tarp noro išreikšti savo šilčiausius jausmus ir tarp absurdiško nesugebėjimo to padaryti, kas ir sukelia žmogui sielos kančią ir sukelia vidinį konfliktą.
Meilė sau: kaip mylėti save?
Meilė sau – tai giliai slypintis dėkingumas, ryšys ir pagarba sau. Šis jausmas glaudžiai susijęs su saviverte ir pasitikėjimu savimi, tačiau vengia pernelyg didelio susitelkimo į save ir savanaudiškumo būdingo narcizmui. Meilė sau – tai savo vertės supratimas ir geras elgesys su savimi. Šiame straipsnyje ras atsakymus tie, kurie nori sužinoti, kaip išmokti mylėti save.