Meilės išreiškimas tos pačios lyties santykiuose
Meilės išreiškimas tos pačios lyties santykiuose yra natūralu ir natūrali buvimo žmogumi dalis. Norėti giliai dalytis meile ir reikštis seksualiai yra natūralus jausmas santykiuose ir neturi keistis ar tapti problema, jei asmenys yra tos pačios lyties.
Jei iš širdies išsirinksite, su kuo reikšite meilę, tai niekada nebus nenatūralu ar prastesnė, tačiau šiame pasaulyje daugelis į tai žiūri labai ilgą laiką; net ir šiandien kai kuriems tai visiškai nepriimtina.
Buvimas tos pačios lyties santykiuose turi potencialo vystytis asmeniniam augimui, kaip ir bet kokie kiti santykiai. Mums nereikia klijuoti gėjų ir lesbiečių etiketės ar konotacijų, kurias tai gali atnešti, nes šios etiketės neapibrėžia, ar santykiuose yra meilė, ar ne; tai dviejų asmenų pasirinkimas.
Tiesą sakant, ar meilė nesuteikia mums jausmo, kad galime užmegzti ryšį už savo fizinio kūno ribų ir to, ką fiziškai atstovaujame? Gali būti, kad meilė tarp dviejų žmonių gali peržengti ryšį su lytimi ar seksualumu.
Žmonės pasirinko santykius dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui:
- Žmogaus išvaizda ir fizinis patrauklumas
- Finansinis saugumas ir pasirūpinimas
- Už draugystę ir draugystę
- Norėdami numalšinti vienatvę
- kad "tilptų"
- Religinės aplinkybės
- Sudarė santuokas dėl galios, turto ir padėties visuomenėje
Tiesą sakant, kai susijungiame su kito širdimi ir siela, iš anksto nėra santuokos, pagrįstos religija, rase ar lytimi.
Užmegzti ryšį kaip žmonėms ir išreikšti save yra didžiausias mūsų džiaugsmas, nesvarbu, ar vyras myli moterį, moteris myli kitą moterį, ar vyras myli kitą vyrą.
MES VISI SIEKIAME MYLĖTI IR BŪTI MYLIMI
Norint išsivystyti į tokį mąstymo būdą, tai padėtų visuomenei suvokti šiuos griežtus mąstymo konstruktus, susijusius su santykiais ir kaip mes interpretuojame santykius, pagrįstus religija, lytimi, socialine politika ir išsilavinimu.
Gyvenime žmonės patiria spaudimą prisitaikyti, priklausyti ir būti priimtiems – pavyzdžiui, būti paaugliu, kai įsimylite tos pačios lyties asmenį. Tai, kas gali susidurti, yra likusio pasaulio reakcija į tokį pasirinkimą ir tai, kaip mes prisitaikome gyventi su tais vertinimais (ypač jei jie ateina iš artimiausių mūsų – šeimos, draugų ir kolegų). Toks spaudimas atnešė tiek daug žmonių skausmo ir sumaišties, ir tai nėra aktualu ar prasminga, kai mūsų širdis renkasi, ką mylime!
Galime būti intymūs su kitu ir mylėti tai, kas jie yra, bet tai neturi nieko bendro su jų lytimi.
Įsivaizduokite dieną, kai jums niekada nereikėjo „išeiti“ ar sakyti „aš gėjus“ arba turėti kokių nors spėlionių apie savo „gyvenimo būdą“ – vietoj to mus pasitiko ta pati atjauta, pragmatiškumas ir supratimas, kokį mes suteikiame gamtai. visose sudėtingų ir įvairių santykių kompozicijose.
Šiuo metu visame pasaulyje vyksta judėjimas už lygybę už teises gėjų santykiuose, kuriam vadovauja 11 šalių priimami įstatymai, leidžiantys tos pačios lyties porų sąjungą. Šią raidą paskatino žmonijos raginimas būti lygesniems savo politikoje ir labiau priimti VISUS .
Įspūdinga tai, kad galiausiai nuo mūsų priklauso priimti, kas esame pirmieji, o pasaulis gali nuspręsti sekti paskui. Tada įvyks natūralus progresas link didesnės lygybės, leidžiančios mums visas unikalias išraiškas.
Visi santykiai yra nuolatinis mokymosi pamokų apie meilę atspindys. Todėl ką bepasirinktume mylėti iš širdies – visada yra galimybė išmokti mylėti save ir vienodai mylėti kitus.
Paruošė Tomas KregždėMūsų ateitis ragina mus priimtiniau ir labiau suvokti tos pačios lyties santykius ir tiesą, kad kiekvieni santykiai suteikia mums galimybių tobulėti ir turėti vis gilesnę meilės išraišką.
HUMAN RACE SUPPORT