Nesaugumo jasumas santykiuose

Nemaža dalis žmonių patiria nuolatinį nesaugumo jausmą santykiuose. Nepaisant to, kad gyvenimas gerėja, ekonominės sąlygos taip pat, tačiau nesaugumo būsena santykiuose žmogų sekina ir jis jaučiasi tarsi ant parako statinės dėl skirtingų priežasčių.
Vieni susiduria su išdavystės baime, nepasitiki partneriu, susiduria su pavydu, kiti – abejoja savo santykiais ir jų ateitimi, tarsi trūktų kažkokio užtvirtinimo.
Asmeninis ir emocinis nesaugumas: priežastys, simptomai ir kaip jį įveikti

Nesaugumas yra psichologinė būsena, atsirandanti dėl žemos savivertės ir nepasitikėjimo savimi ir gali tapti pagrindine kliūtimi kasdieniame mūsų gyvenime. Nesaugūs žmonės turi sunkumų daugelyje savo kasdienių sričių: darbe, socialiniuose santykiuose, studijose... Ir tai, kad jausmas, kad nepakanka, niekada nėra labai didelis svoris, kurio turime atsikratyti.
10 vyrų elgesio būdų, kurie atskleidžia nesaugumą
Manau, kad mes visi esame nesaugūs, ir nėra nieko blogo su tuo susitaikyti. Tačiau problema iškyla, kai bandome atremti šį nesaugumą ugdydami šią kontrolės iliuziją ir pradedame per daug rimtai žiūrėti į save ir viską, ką žinome. – Sushantas Singhas Rajputas Labai lengva įklimpti į nesaugumo spąstus ir pradėti rodyti nesaugų elgesį. Juk visas mus supantis pasaulis mus moko, kad mes niekada nesame pakankamai geri, kad ir ką darytume su savo gyvenimu . Tai pavojinga mąstysena, į kurią reikia įsijausti, ir dvigubai pavojinga, jei palaikote santykius su nesaugiu žmogumi.