Kaip save motyvuoti

Kokio tikslo sieki šiuo metu? Galbūt tai darosi geresnė arba tobulėja karjeroje. Galbūt tai atranda, kaip būti geresniu romantišku partneriu ar tėvais savo vaikams. Kad ir koks būtų tikslas, pagalvokite, kodėl jo dar nepasiekėte. Kas tave sulaiko?
Atsakymai, kurie pirmiausia ateina į galvą, gali būti išoriniai veiksniai. Jūs neturite laiko. Jūs neturite įgūdžių. Jūs neturite pinigų. Nors šie dalykai gali turėti įtakos jūsų pažangos stokai , iš tikrųjų tai lemia savimotyvacijos stoka . Kai esate veržlus ir išradingas, galite pasiekti viską, ką tik užsimanote – jei tik turite valios tai pasiekti .
Kas yra motivacija?
Daugumoje savimotyvacijos apibrėžimų atsižvelgiama į tai, kaip atrasti gebėjimą daryti tai, ką reikia padaryti, nedarant įtakos iš kitų žmonių ar situacijų. Savęs motyvacija – tai savęs skatinimas toliau siekti tikslo, net kai tai atrodo sudėtinga. Tai paverčia jūsų pečius misomis .
Pagalvokite apie kai kuriuos sėkmingiausius žmones, kuriuos pažįstate. Ar tai protingiausi žmonės, kuriuos kada nors sutikote? Turtingiausias? Didelė tikimybė, kad jie ne, bet jie yra labiausiai motyvuoti siekti sėkmės. Kaip sako Tony Robbins: „Visų sėkmingų žmonių bendras vardiklis yra jų noras įveikti savo baimes“. Kai jaučiate pakankamai alkio, galite lengvai išmokti save motyvuoti siekti užsibrėžtų tikslų ir susitelkti.
Kodėl savimotivacija yra būtina?
Gebėjimas save motyvuoti yra vienintelis patikimas būdas pasiekti savo tikslus ir gauti viską, ko norite gyvenime. Ne visada turėsite tėvų, mokytojų ar viršininkų, kurie nukreiptų jūsų energiją ar suteiktų išorinių motyvų. Reikia ugdyti ir semtis vidinės jėgos – gilaus pasitikėjimo savimi, kurio visiškai nepaveikia išoriniai įvykiai ir išgyvenimai. Kai taip tikėsite savimi , būsite nesustabdomi.
Savęs motyvacija taip pat labai svarbi norint rasti visavertę karjerą ir dalyvauti pokalbiuose dėl darbo. Klausimas „Ar esi motyvuotas? dažnai iškyla pokalbio metu, ir ne visada lengva atsakyti. Darbdaviai to klausia, norėdami išsiaiškinti, ar jums tinka kultūra ir ar būsite entuziastingi dėl darbo, kurį atliksite. Norėdami pasiruošti, pagalvokite apie kelis pavyzdžius: tuos atvejus, kai jautėtės ypač motyvuoti savo darbui arba kai užsibrėžėte didelį tikslą ir jį pasiekėte motyvuodami . Parodysite savo aistrą ir užmegsite ryšį su pašnekovu.
Kas skatina savęs motyvaciją?
Taigi, kodėl tiek daug žmonių jaučia, kad jiems trūksta motyvacijos? Tiesa ta, kad visi savimotyvacijos metodai priklauso nuo jūsų psichologijos. Pirmiausia turite aiškiai žinoti, ko norite. Kodėl norite pagerinti savo ryšį su savo partneriu ? Ar taip galite pagilinti tarpusavio pasitikėjimą ir meilę, galiausiai sukurdami sveikus santykius ir ilgalaikius ryšius? Pagalvokite apie priežastį, kodėl norite, kad pasisektų, ir kreipkitės į tai, kai viskas atrodo sudėtinga ir jums reikia pagalbos dėl savęs motyvacijos .
Tada turite įvertinti emocijas ir prasmę, kurią siejate su savo sėkme ir nesėkmėmis.
Kai susiduriate su nesėkme, ar sakote sau, kad nesate pakankamai geras, kad pasisektų? Jei taip, laikas rimtai pakeisti savo psichologiją. Norėdami iš tikrųjų atsakyti į klausimą „ Kas yra savimotyvacija ?“, turite galvoti, kad jau esate motyvuotas. Kai atėjo laikas save motyvuoti, pagalvokite apie teigiamą būseną, kurios norite būti, kad atliktumėte darbus. Kaip jaučiasi jūsų kūnas, kai esate motyvuotas? Kur yra jūsų energijos lygis? Kokias žinutes perteikiate savo kūno kalba?
Pasinaudoję teigiama būsena, kurią siejate su savęs motyvacija , galėsite lengviau ir dažniau save motyvuoti .
13 savimotyvacijos būdų, kaip pasiekti savo tikslus
1. Prisiimk atsakomybę už savo gyvenimą
Savęs motyvacija dažnai yra sunki, nes ji kyla iš jūsų. Jei nesirūpinsite pagrindinėmis problemomis, kurios trukdo jums padaryti pažangą, dėl savo nesėkmės galite kaltinti kitus. Kai kuriais atvejais galite pasikliauti išoriniais veiksniais ir draugais, kad gautumėte motyvaciją, tačiau dienos pabaigoje jūs turite įdėti darbo. Tu esi tas, kuris turi prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą.
2. RAaskite savo priežąstį
Tonis dažnai sako: „Žmonės nėra tingūs. Jie tiesiog turi bejėgius tikslus – tai yra tikslus, kurie jų neįkvepia. Prieš išmokdami save motyvuoti , turite išsiaiškinti , kodėl . Jums reikia įtikinamo tikslo, kuris peržengtų materialius dalykus ar kilimą karjeros laiptais. Kodėl norite kurti verslą? Greičiausiai tai susiję su gebėjimu daryti tai, ko nori, kada nori ir su kuo nori – tikras sėkmės apibrėžimas . Susiekite savo tikslus su tikslu ir jums niekada netrūks savimotyvacijos .
3. Iš naujo įvertinkite savo tikslus
Tony taip pat sako: „Bet kuriuo metu jūsų priimtas sprendimas gali pakeisti jūsų gyvenimo eigą amžiams“. Jei esate susitelkę į savo viziją ir tikslą, bet vis tiek nesijaučiate įkvėpimo, gali tekti priimti sprendimą eiti nauja kryptimi. Kitaip tariant, jei jūsų kodėl jūsų nemotyvuoja, jums gali prireikti naujo kodėl. Iš naujo įvertinkite savo gyvenimo planą ir nedvejodami kurkite naujus tikslus. Kol darai pažangą, tu lenki visus, kurie nesistengia.
4. Sukurkite įgalinančius įsitikinimus
Vieninteliai apribojimai mūsų gyvenime yra tie, kuriuos užsidedame patys. Jei neturite pakankamai motyvacijos , tai lemia viena priežastis: jūs nematote savęs kaip motyvuoto žmogaus. Pakeiskite savo neigiamus įsitikinimus teigiamais, sureguliuodami savo protą ir kurdami įgalinančius įsitikinimus . Pagauk save, kai apie save galvoji neigiamai, ir pakeisk savo kalbėjimą taip, kad jis tave motyvuotų, o ne sulaikytų.
5. Išmokite geresnių laiko valdymo strategijų
Kartais raktas į savęs motyvaciją yra turėti reikiamus laiko valdymo įrankius ir strategijas. Kaip valdote savo laiką? Raskite būdų, kaip nustoti atidėlioti ir pradėti daryti pažangą, pvz., suskaidymas, greitojo planavimo metodas TM ir NET laikas (be papildomo laiko).
6. Sukurkite masinį veiksmų planaą
Savęs motyvacijos metodai gali būti tokie pat nesudėtingi kaip didžiulio veiksmų plano sukūrimas : užsirašykite, ko norite, nustatykite savo tikslą ir sukurkite eilę veiksmų, padėsiančių pasiekti tikslą. Kai turėsite savo planą dokumentais, galite remtis tuo, kad gautumėte papildomos motyvacijos, kai kelyje iškyla sunkumų.
7. Žiūrėkite į kitų sėkmę
Kreipdamiesi į įkvepiančias citatas dėl motyvacijos arba ieškodami patarimo mentoriaus, galite padėti jums eiti į sėkmę. Skaitykite daugiau apie žinomus pavyzdžius ar lyderius, į kuriuos žiūrite, ir sužinokite, kaip jie naudojasi savimotyvacija . Skaitydami apie jų strategijas ir kovas, galite pasinaudoti kai kuriomis technikomis arba pasisemti įkvėpimo .
8. Pasinaudokite muzikos galia
Mūsų smegenys yra pritaikytos reaguoti į muziką . Naudojimasis ritmais ir ritmais, kurie pakelia nuotaiką ir energijos lygį, yra puikus būdas išbristi iš nuosmukio ir labiau susikoncentruoti į atliekamą užduotį. Visada šalia turėkite porą ausinių ir savo mėgstamą grojaraštį, kad galėtumėte panaudoti muzikos galią, kai prireiks savimotyvacijos .
9. Suplanuokite laiką lauke
Net patys energingiausi žmonės ilgainiui nustos, jei per daug laiko praleis ankštose patalpose su dirbtine šviesa . Išmokdami save motyvuoti siekdami savo tikslų, nepadarykite klaidos degindami vidurnakčio aliejų ir likti tik savo biure. Kasdien išeiti į lauką ir leisti laiką gamtoje yra puikus būdas pailsėti, pasisemti energijos ir papildyti savo motyvaciją .
10. Atsisakykite kelių užduočių
Galbūt manote, kad darbas su trimis projektais vienu metu yra geriausias būdas atlikti darbus ir kad jūsų motyvacija išaugs, kai vienu metu iš sąrašo galėsite pažymėti kelis darbus. Jūs klystate. Atliekant kelias užduotis sumažėja dėmesys , ir, kaip sakoma , ten, kur sutelkiamas dėmesys, teka energija. Pasirinkite svarbiausią užduotį, kurią turite atlikti, ir susikoncentruokite tik į tai, kol atliksite tai, ko reikia, tada pereikite prie kitos.
11. Pajudėk
Savęs motyvacija tampa daug lengviau, kai jau esi judesyje. Nesvarbu, ar sugalvojate, kaip save motyvuoti treniruotis, atlikti užduotis darbe ar ruoštis dideliam pristatymui; kuo daugiau judėsite, tuo daugiau energijos turėsite. Judėjimas neturi apsiriboti sporto sale. Galite lengvai įtraukti judėjimą visą dieną lipdami laiptais, vaikščiodami po namus telefonu arba įtraukdami šiuos pratimus prie stalo .
12. Įsivaizduokite savo motyvaciją
Ar jums sunku žengti pirmuosius žingsnius tikslo link? Įsivaizduokite save kaip jau aktyvų toje savo gyvenimo dalyje, kai tikslas pasiekiamas. Pirmiausia naudokite šį paruošimo pratimą ryte: kai tai darote, užpildysite atotrūkį nuo neveikimo iki veiksmų, tik pasiruošę sėkmei.
13. Sutelkite dėmesį į dėkingumą
Gali būti labai sunku išmokti save motyvuoti, kai tave užklumpa negatyvas. Susikoncentruokite į dėkingumą ir perimkite gausos mąstymą . Būkite dėkingi už visus gerus dalykus savo gyvenime ir nukreipkite savo dėmesį nuo visko, ko norėtumėte turėti. Nustokite lyginti save su kitais ir supraskite, kad gyvenimas vyksta jums , o ne jums. Kuo daugiau žiūrėsite į viską, kas gera savo gyvenime, tuo daugiau to pritrauksite ir bus lengviau save motyvuoti pritraukti dar daugiau.
Paruošė Tomaxs KregždėHUMAN RACE SUPPORT